balkony

Modny i wygodny balkon! Twoja oaza odpoczynku!

Każdy mieszkaniec bloku z pewnością docenia posiadanie balkonu i stara się go dobrze wykorzystać. To miejsce, w którym możemy cieszyć się świeżym powietrzem właściwie bez wychodzenia z domu. Z pewnością warto zadbać o aranżację balkonu, tak by faktycznie sprzyjał on odpoczynkowi. Tak naprawdę nawet małe przestrzenie da się całkiem fajnie wykorzystać. O to kilka modnych patentów, na ciekawe i klimatyczne zaaranżowanie balkonu!

Jak modnie zaaranżować balkon? Poznaj top 3 patenty

Pachnące kwiaty i zieleń! Bo nic tak nie relaksuje, jak bliskość natury. Poza tym żywa roślinność będzie idealną i właściwie ponadczasową dekoracją balkonu. Dzięki niej będzie można poczuć się niczym w prawdziwym ogrodzie. Kwiaty mogą wisieć na balustradach i ozdobić parapety oraz przestrzeń balkonu.

Girlandy żarówkowe! Światełka niewątpliwie wprowadzają fajny, nieco romantyczny klimat. Dlatego, wśród najnowszych trendów dotyczących aranżacji balkonu znalazły się girlandy żarówkowe zewnętrzne. Można je opleść wokół balustrady.

Bujany wiszący fotel ogrodowy! Bo nic tak nie sprzyja odpoczynkowi, jak komfortowe miejsce do siedzenia. Szczególnie poleca się wybierać modne fotele wiszące, tak zwane bocianie gniazda. Nie tylko są bardzo designerskie, ale też gwarantują dużo wygody. Kiedy przestrzeń balkonu jest za mała na taki fotel, poleca się wybierać miękkie, kolorowe pufy.